LehmakookMember·2 years agoCh. 4@Heddy Ma loen seda uuesti praegu sest ei tea kus poolel jäi ja ss nägin et mingi teine eestlane ja olin ngu whaaat101Reply
HeddyMember·2 years ago@Lehmakook ja ma olin kah shook kui nägin teist eestlast siin arvasine et olen ainuke00Reply