Comment by Lehmakook on Heddy

Comment on ReplyHeddy
@Heddy Ma loen seda uuesti praegu sest ei tea kus poolel jäi ja ss nägin et mingi teine eestlane ja olin ngu whaaat

1 Reply

@Lehmakook ja ma olin kah shook kui nägin teist eestlast siin arvasine et olen ainuke